Alef Bina Kft

Felső vezetői személyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

Pestszentlőrincre keresünk napi 8 órába irodai munkára felső vezetői asszisztenst a Lőrincz Piac cégcsoportunkba.

• Az ügyvezető céges és privát ügyeinek szervezése, koordinálása
• Napirend vezetése, tervezése
• Általános adminisztrációs feladatok ellátása
• Döntés-előkészítési anyagok, prezentációk készítése
• Találkozók, programok és megbeszélések szervezése, esetenként kisebb tárgyalások lebonyolítása
• Vendégek fogadása, hostess feladatok ellátása
• Általános asszisztensi feladatok: iratrendezés, fénymásolás, levelezések, telefonos ügyintézés, statisztikák készítése, rendelések kiadása
• Partnerekkel, hatóságokkal levelezés, ügykezelés
• Ajánlatkérések, megrendelők elkészítése
• Elszámolások intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
• Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Magabiztos számítógépes (Office) alapismeretek
• Középfokú végzettség
• B kategóriájú jogosítvány
• Saját autó
• Kreativitás
• Vezetői engedély
• Igényes megjelenés
• Diszkréció
• Lojalitás
• Rugalmasság
• Dinamizmus

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny:
Pénzügyi tapasztalat
Kutya barát

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1182 Budapest, Péterhalmi út 8.