Human & Medicwork Consulting Kft.

Nagy múltú, budapesti székhelyű szolgáltató társaság megbízásából munkatársat keresünk

Felnőttképzési vezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • felnőttképzési oktatási stratégia készítése és a megvalósítás nyomon követése,
  • felnőttképzési programok teljes körű szakmai felügyelete,
  • a felnőttképzési szabályozás átfogó ismerete és nyomon követése, a szakmai munka ennek megfelelő tervezése, irányítása,
  • aktív részvétel a képzési folyamatok fejlesztésében a felnőttképzési piac folyamatos monitorozásával,
  • proaktív tevékenység az oktatási, képzési pályázati lehetőségek kapcsán,
  • a felnőttképzési tevékenységgel kapcsolatos beszámolók, elemzések készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • oktatási koordinációs és/vagy fejlesztési területen megszerzett minimum 5 éves tapasztalat,
  • legalább 2-3 éves vezetői tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban,
  • önálló munkavégzés,
  • szakmai nyitottság új ismeretek elsajátítására, önképzés,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • komplex, szakmai feladatok,
  • versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatás-, Tudomány vezető
  • Oktatásszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

- Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez kérjük, legyen szíves elküldeni szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.