Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szakmai élvonal – Valódi lehetőségek!
A Hauni Hungaria több mint 1000 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legerősebb vállalata. A német cégcsoport egyik üzletága, amely világelső a dohányipari gépek gyártásában, kimagasló szaktudást és minőséget jelent az egyedi gépgyártás területén. A Hauni munkatársaként a legjobb szakmai tudást szerezheted meg, csúcstechnológiákkal dolgozhatsz. A vállalat stratégiája hosszú távon biztosít Pécsett stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára. A Hauninál felépítheted a karrieredet!

Legyél kiemelkedő csapatunk tagja, ahol büszke lehetsz munkádra!

Felhasználótámogató – CAD támogató

Amit kínálunk:

  • modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • teljesítmény alapú bonusz rendszer
  • albérlet támogatás
  • sportolási lehetőség

Feladatok:

    • Hotline és felhasználótámogatás nemzetközi leányvállalatok munkatársai számára:
      • CAD és PLM rendszerek
      • vevői dokumentációs rendszer
      • Output Management rendszer
    • CAD- és PLM rendszeradminisztráció

Elvárások:

  • magabiztos német nyelvtudás
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • informatikai vagy mérnöki diploma, szakirányú felsőfokú végzettség
  • alkalmankénti utazási hajlandóság külföldre
  • szolgáltatás és vevőközpontú személyiség, szemlélet
  • jó kommunikációs készség,
  • készség a csapatmunkára, tanulási hajlandóság

Előny:

  • CAD, CAM ismeret, ideális esetben NX és/vagy SolidWorks
  • PLM rendszer ismeret, ideális esetben Teamcenter
  • Vevői dokumentációs rendszer ismeret, ideális esetben Docware
  • SAP-DVS ismeret
  • Microsoft SharePoint
  • Tapasztalat konstrukciós munkavégzéssel, fejlesztési folyamatokkal kapcsolatban
  • Tapasztalat szakmai hotline-ban vagy IT-rendszerek telefonos támogatásában
  • Output Management rendszer ismerete, ideális esetben Plossys

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs, 7632 Móra Ferenc utca 72.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi elérhetőségeinken várjuk:

Hauni Hungaria Gépgyártó Kft.
Személyzeti osztály
Tel.: (72) 501 422
vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Felhasználótámogató – CAD támogató
  • Rövid pozíció név: Cad mérnök
  • Hirdető cég: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Hotline és felhasználótámogatás nemzetközi leányvállalatok munkatársai számára:CAD és PLM rendszerekvevői dokumentációs rendszerOutput Management rendszerCAD- és PLM rendszeradminisztráció
  • Elvárások: magabiztos német nyelvtudás alapfokú angol nyelvtudás informatikai vagy mérnöki diploma, szakirányú felsőfokú végzettség alkalmankénti utazási hajlandóság külföldre szolgáltatás és vevőközpontú személyiség, szemlélet jó kommunikációs készség, készség a csapatmunkára, tanulási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.>