Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az EB Hungary Invest Kft. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a piacon, az anno két mérnök által alapított cég mára több milliárdos árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon.

Az EB Hungary Invest-nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német szintű építőipari projekteket megvalósítani, korrekt módon, határidőre teljesítve és német minőségben. Ennek elismerésére kaptuk meg 2015-ben az Építőipari Nívódíjat és az UNESCO ICOMOS-díját műemlék helyreállítás, rehabilitáció kategóriában.

Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezésmenedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Egyrészről a piaci igények növekedése, másrészről a komoly növekedési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére:

FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ (elektromos)

    Legfőbb feladata magasépítési ajánlataink, továbbá a kivitelezés elektromos részének szakmai felügyelete, továbbá a jogerős és végrehajtható építési engedélynek és a hozzá tartozó jóváhagyott engedélyezési terveknek, illetve a jogszabályban meghatározott kivitelezési terveknek megfelelő megvalósítása.

feladatok

    • A kimenő generál árajánlatok elektromos részének felügyelete
    • Megnyert munkákon az elektromos alvállalkozók kiválasztása, műszaki tartalom meghatározása, majd ellenőrzése
    • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás

Követelmények

    Az ideális jelölt már kellő rutinnal rendelkezik magasépítési munkák elektromos részének előkészítésében és a kivitelezésben is, szakmailag ambíciózus, fejlődni, tanulni szeretne, amihez mi megfelelő lehetőséget tudunk kínálni.

    • Villamosmérnöki végzettség (gyenge- vagy erősáramú)
    • Rendelkezik a szakterületre vonatkozó FMV jogosultsággal
    • Van gyakorlata előkészítés és kivitelezés területén is
    • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

    • Versenyképes fizetés
    • Stabil lábakon álló, tőkeerős és folyamatosan fejlődő cég
    • Gyakori szakmai képzések
    • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes csapat (zömmel 30-40 közötti korosztály)

    Munkaidő főállásMunkába állás kezdete azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezési határidő:

2017. 07. 10.

Pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „FMV”-ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
  2. Mi az erőssége a munkáján belül?
  3. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi pályafutásából?
  4. Mik a legfontosabb elvárásai egy munkáltatóval szemben, annak érdekében, hogy hosszú évekig ott dolgozzon?

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: EB HUNGARY INVEST Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Felelős műszaki vezető (elektromos)
  • Rövid pozíció név: Műszaki vezető
  • Hirdető cég: EB HUNGARY INVEST Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: A kimenő generál árajánlatok elektromos részének felügyeleteMegnyert munkákon az elektromos alvállalkozók kiválasztása, műszaki tartalom meghatározása, majd ellenőrzéseMegrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • Elvárások: Az ideális jelölt már kellő rutinnal rendelkezik magasépítési munkák elektromos részének előkészítésében és a kivitelezésben is, szakmailag ambíciózus, fejlődni, tanulni szeretne, amihez mi megfelelő lehetőséget tudunk kínálni.Villamosmérnöki végzettség (gyenge- vagy erősáramú)Rendelkezik a szakterületre vonatkozó FMV jogosultsággalVan gyakorlata előkészítés és kivitelezés területén isNémet nyelvtudás előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19