Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DUNAPACK KFT.

Feldolgozógépi Gépkezelő

Hirdetés szövege:

    A Dunapack Kft. egy erős és kiszámítható nemzetközi cégcsoport tagja, amely magas színvonalú bérezése mellett széleskörű cafeteria és egyéb béren kívüli, bónusz juttatások kínál. A vállalat csepeli telephelye szakképzett Feldolgozógépi gépkezelőket keres azonnali kezdéssel.

    Feladatok:

    • A termelő gép folyamatos működtetése, ellátása alapanyaggal és a készárú gyűjtése
    • A félkész és késztermék minőségének folyamatos figyelemmel kísérése
    • A technológiai utasítások betartása, ellenőrzések elvégzése, ellenőrzési listák kitöltése
    • Termékváltás elvégzése
    • Termelési adminisztráció dokumentálása

    Elvárások:

    • Gépkezelői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
    • Termelőgép kezelésben szerzett jártasság Műszaki érzék
    • Precizitás és megbízhatóság

    Amit kínálunk:

    • Széleskörűen választható cafeteria csomag
    • Havi teljesítmény ösztönző juttatás
    • Jelenléti és munkatársi ajánlási bónusz
    • Év végi jutalom
    • Színvonalas magán egészségbiztosítási szolgáltatás
    • Lehetőség egyedülálló és kimagasló szaktudás elsajátítására

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1215, BUDAPEST DUNA utca 42..

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,egészségpénztár,cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Feldolgozógépi Gépkezelő
  • Hirdető cég: DUNAPACK KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A Dunapack Kft. egy erős és kiszámítható nemzetközi cégcsoport tagja, amely magas színvonalú bérezése mellett széleskörű cafeteria és egyéb béren kívüli, bónusz juttatások kínál. A vállalat csepeli telephelye szakképzett Feldolgozógépi gépkezelőket keres azonnali kezdéssel. Feladatok:A termelő gép folyamatos működtetése, ellátása alapanyaggal és a készárú gyűjtéseA félkész és késztermék minőségének folyamatos figyelemmel kíséréseA technológiai utasítások betartása, ellenőrzések elvégzése, ellenőrzési listák kitöltéseTermékváltás elvégzéseTermelési adminisztráció dokumentálásaElvárások:Gépkezelői pozícióban szerzett szakmai tapasztalatTermelőgép kezelésben szerzett jártasság Műszaki érzékPrecizitás és megbízhatóságAmit kínálunk:Széleskörűen választható cafeteria csomagHavi teljesítmény ösztönző juttatásJelenléti és munkatársi ajánlási bónuszÉv végi jutalomSzínvonalas magán egészségbiztosítási szolgáltatásLehetőség egyedülálló és kimagasló szaktudás elsajátítására
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy egészségpénztár cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.11