Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt.
  • A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. célja a nemzeti érték megóvása mellett a legszínvonalasabb állami tulajdonú mezőgazdasági vállalat létrehozása.
    Ezt a célt igyekszünk a lehető legnagyobb szakértelemmel. precizitással és magas minőségben elérni.
    A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. csapata munkája során értékeket őriz és teremt.
  • Munkatársat keresünk

    Fejőrobotos szarvasmarhatelep-vezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      -A telep tartás- és takarmányozási technológiájának, illetve munkarendjének meghatározása, betartása, ellenőrzése
      -A tenyésztési, termelési feladatok megszervezése, irányítása és összehangolása
      -A telep tenyésztési, fejlesztési, beruházási és fenntartási tervének előkészítése, a terv teljesítésének figyelemmel kísérése, értékelése
      -Javaslattétel a telep munkavégzéséhez szükséges munkaerő biztosítására
      -A termelést akadályozó problémák elemzése, értékelése, intézkedés azok megszüntetésére
      -Az optimális termelési szerkezet és működés kidolgozása és ennek aktualizálása
      -Felkészülés az új technológiák működésére, eredményes bevezetésükre
      -Rekonstrukciós munkák összehangolása a telep működésével

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -Szakirányú felsőfokú végzettség
      -Legalább 5 éves releváns szakmai vezetői tapasztalat
      -Optimista, innovatív személyiség
      -Vezetői kompetenciák
      -Megoldásközpontú gyors gondolkodás
      -Kiemelkedő szervezőkészség
      -Fejlett, magas szintű interperszonális készségek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      -Takarmánygyártás területén szerzett tapasztalat
      -Haszonállat-tenyésztésben szerzett ismeretek

    Amit kínálunk:

      -Az országban egyedülálló, robotizált, korszerű munkakörnyezet
      -Teljes munkaidős foglalkoztatás
      -Hosszútávú munkalehetőség, nagy fejlődési lehetőséggel
      -Egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség
      -Egyéni használatú céges autó
      -Utazási hozzájárulás
      -Versenyképes fizetés
      -Fiatalos, dinamikus vezetői csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Agrármérnök
    • Állatorvos
    • Környezet, Mezőgazdaság vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    5820 Mezőhegyes, Kozma Ferenc utca 30..

    Egyéb juttatások:

    céges autó

    Fényképes magyar nyelvű önéletrajz - releváns szakmai tapasztalat és bérigény megjelölésével, amelyben feltünteti a betölteni kívánt pozíciót.