A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a
ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Fejlesztőmérnök (tesztautomatizálás)

Feladatok:

  • Jármű/HIL tesztek végrehajtása hagyományos és hibrid hajtásláncú teherautók sebességváltóin
  • Mérések kézi és automatizált értékelése (Vector CANape / imc FAMOS használatával)
  • Automatizált tesztek kidolgozása és végrehajtása
  • A vizsgálati eredmények dokumentálása és bemutatása
  • A teszt specifikációk és tesztelési stratégiák továbbfejlesztése
  • Rendszeres kommunikáció a németországi fejlesztési osztályokkal

Elvárások:

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok a járműtechnika, elektrotechnika, mechatronika vagy gépészet szakterületén
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Programozási alapismeretek
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat a járműipari funkció- vagy rendszerfejlesztés területén
  • Matlab/Simulink, CANalyzer, CANape fejlesztőeszközök felhasználói szintű ismerete
  • Szoftverfejlesztés iránti elkötelezettség
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

ZF Hungária Kft.
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 30 171 9374