Trenkwalder Kft.

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi vállalati háttérrel rendelkező, gyártó partnerünk részére Fejlesztőmérnök kollégát keresünk zaj-, akusztikai-, és vibrációs területre, az alábbi feladatok ellátására:

Fejlesztőmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Az eBike meghajtóegységek tulajdonságainak tudományos elemzése, értékelése és bemutatása (fejlesztési, teszt és vizsgálati minták, széria alkatrészek tekintetében)
  • Vizsgálóberendezések tervezése, kidolgozása és üzembe helyezése
  • Optimalizálási intézkedések tervezése és végrehajtása különböző követelmények figyelembevételével
  • Szakértői tevékenyég NVH területen, együttműködés különböző szakmai csoportokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gépészmérnöki, mechatronikai vagy kibernetikai területen
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Akusztikus mérési technológiák, jelfeldolgozási módszerek szoftverek és alkalmazások ismerete, szerkezeti dinamikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Csapatszellem, célorientált attitűd, kiváló kommunikációs készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • bónuszlehetőség
  • teljes körű bejárás támogatás
  • lakhatási támogatás
  • karrierlehetőség
  • dolgozói kedvezmények városszerte
  • ingyenes szakmai tréningek és nyelvi képzések
  • egészségmegőrző programok
  • ingyenes védőoltás
  • belső ajánlási rendszer
  • sportolás támogatása
  • családi rendezvények
  • nyári táboroztatás a kollégák gyermekei részére

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc