Fejlesztőmérnök - Motorkísérletek, V-/ VW-motorok

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A győri fejlesztőközpont V motorokért felelős kísérleti mérnök csapat célja az Audi konszern belsőégésű motorjainak fejlesztése a koncepciótól a szériagyártásig. Új fejlesztési projektek keretén belül alkalmunk nyílik a terméktulajdonság definiálásától kezdve, a prototípus darabok tesztelésén, és a teszteredmények analízisén keresztül részt venni a teljes fejlesztési folyamatban egészen a szériabevezetésig.

Változatos tevékenységeink közé tartozik továbbá a modellfrissítésekhez kapcsolódó alkatrészváltozások validálása, és jóváhagyása, valamint a gyártásközeli fejlesztés is, ahol a szériagyártásban felmerülő problémák fejlesztői szemléletű analízise, szükség esetén alkatrész változás kezdeményezése szintén a mi feladatunk.

Következő feladatok várnak Önre

  • Alkatrészfelelősség a szériatámogatás és fejlesztés területén belül a Motorkísérletek területen
  • Alkatrészek és motorok hibaanalízise, ezek alapján intézkedések és optimálások meghatározása és engedélyezése
  • Motorfékpadi járatások megtervezése, felügyelete és kiértékelése; valamint az intézkedések validálása autós mérések segítségével
  • Projektek mérföldköveinek követése
  • Kapcsolattartás a német és egyéb nemzetközi fejlesztési központokkal, a belső társterületekkel (beszerzés, minőségbiztosítás, termelés) valamint a beszállítókkal

Ön az ideális jelölt, ha

  • Befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (Közlekedésmérnök autógépész szakirányon, gépészmérnök autógépész vagy mechatronikai szakirányon, gépészmérnök kalorikus gépek, belsőégésű motorok súlyponttal)
  • Ismeri a belsőégésű motorok működését, funkcióját
  • Szakmai tapasztalata van belsőégésű motorok területén (hivatásszerűen, szabadidőben, vagy egyetemi gyakorlat útján)
  • Kommunikációs szintű, legalább középfokú német nyelvtudással rendelkezik (angol nyelvtudás előny)
  • Jó analízis és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Tud és szeret csapatban dolgozni
  • Állandó tanulási vágyat érez, lelkesedik az újdonságok iránt
  • Nagyon jó szervező képességgel, és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Önálló és strukturált munkavégzésre képes, hajlandó utazni
  • B kategóriás jogosítványa van
  • Kiemelkedő érdekérvényesítő képességgel rendelkezik
  • Jó koordinációs készsége van a társterületekkel való együttműködésben
  • Pozitív hozzáállás jellemzi még a nehéz helyzetekben is

    Német vagy angol önéletrajz csatolását kérjük pályázata mellékleteként.

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP23858