A szombathelyi TDK Hungary Components Kft. által gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben, amelyek kifogástalan működéséhez termékeink nélkülözhetetlenek. A TDK szombathelyi telephelye kulcsfontosságú termékek egyik vezető gyártója a világon. A piaci pozíciónk megerősítése és a vevői igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében, várjuk pályázók jelentkezését.

Fejlesztőmérnök

Feladatok:

  • új termékek (induktivitások, transzponder tekercsek) kifejlesztése, azok jóváhagyatása és bevezetése gyárthatósági és gazdaságossági szempontok figyelembevételével,
  • javaslatok kidolgozása a futó termékek optimalizálására (költségcsökkentés, teljesítménynövelés) és új termékekre,
  • a vevői igényeknek megfelelően változtatások kezdeményezése és végrehajtása a meglévő termékeken,
  • termékvizsgálatok megtervezése, lebonyolítása,
  • alapkísérletek elvégzése, új fejlesztési irányok kidolgozása,
  • szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, külföldi kollégákkal,
  • termelés támogatása gyártási problémák esetén.

Elvárások:

  • villamosmérnök végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • innovatív személyiség,
  • problémamegoldó képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szombathely

Letöltendő dokumentum:|Jelentkezés módja:

Ha fenti ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy a pályázott munkakör megjelölésével küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.