ENLOYD Kft.

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Fejlesztőmérnök

Több mint 20 éve a piacon lévő, saját know-how-val rendelkező és a világon egyedülálló mérési rendszerek fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk új kollégát.

Munkavégzés helye: Fejér megye keleti része

Feladatok:

  • A mérőberendezés mikrohullámú- és folyamatirányító rendszerének fejlesztése C nyelven

  • Bonyolult, matematikai számításokat igénylő algoritmusok létrehozása (3D modellezés)

  • A koncepció alkotástól kezdve, az architektúra tervezésen át a tesztelésig, a teljes folyamatban történő aktív részvétel

  • Mesterséges intelligenciához, Big Data-hoz köthető programozási feladatok

  • A mérőberendezés működésének elsajátítása

  • A kijelző eszközzel kapcsolatos HTML fejlesztési feladatok

Elvárások:

  • Elektro- vagy villamosmérnök végzettség (mikrohullám szakirány előny)

  • C fejlesztésben szerzett minimum 3 – 4 éves tapasztalat

  • Mérőberendezések vagy elektromos műszaki berendezések fejlesztésében szerzett tapasztalat előny

  •  Érdeklődés a mérőberendezések működése iránt

  • Mesterséges intelligencia, 3D modellezés valamint algoritmus fejlesztésben szerzett gyakorlat nagy előny

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Elhivatottság a munka és az ezzel járó kihívások iránt

  • Nagyfokú kreativitás és önálló munkavégzés

  • Problémamegoldó szemlélet és nyitottság a folyamatosan tanulásra, fejlődésre

  • Utazási hajlandóság

Amit az ügyfél kínál:

  • Stabil háttér, részvétel egy saját innovatív termék fejlesztésében

  • Gondolkodó, kreatív, szakértőkből álló segítőkész csapat

  • Versenyképest fizetés és juttatási csomag, külföldi utazás esetén napidíj

  • Önállóság

  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatok

  • Folyamatos fejlődés

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívjon a 0670-504-4800-es telefonszámon.