Fejlesztőmérnök - elektromobilitás

TDK Hungary Components Kft.

Szombathely

A szombathelyi TDK Hungary Components Kft. által gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben, amelyek kifogástalan működéséhez termékeink nélkülözhetetlenek. A TDK Hungary Components Kft., a TDK csoport tagjaként kulcsfontosságú termékek egyik vezető gyártója a világon. A piaci pozíciónk megerősítése és a vevői igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében, várjuk pályázók jelentkezését.

Feladatok:

  • teljesítményelektronikai alkalmazásokhoz (mint például DC/DC átalakítók és töltők) induktív építőelemek fejlesztése az elektromobilitás és az ahhoz kapcsolódó töltő infrastruktúra terén,
  • az alkatrészek vevőspecifikus követelményprofiljának kidolgozása a vevői elektromos kapcsolási rajz és az alkalmazás működésének kiértékelése alapján,
  • technikai paraméterek meghatározása a vevővel együtt,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal (marketing, beszerzés, tervezők és gyártóüzem), vevőspecifikus követelmények megvalósítása,
  • részvétel gyártási dokumentációk elkészítésében és gyártás bevezetésében,
  • az induktív alkatrészek elektromos és mechanikus jellemzőinek meghatározása a termék specifikáció alapján,
  • az alkatrészek kockázati profiljának, megbízhatóságának és élettartamának meghatározása,
  • fejlesztési projektek vezetése módszeres projekt és minőségmenedzsment szemlélet alapján.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök vagy hasonló szakterületen),
  • tapasztalat induktív alkatrészek, teljesítményelektronikai vagy mechatronikai alkatrészek gyártása terén,
  • utazási hajlandóság,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás.

Előny:

  • tapasztalat összeszerelés terén,
  • korábbi munkatapasztalat nemzetközi környezetben,
  • tapasztalat keresztfunkcionális csapatmunka területén.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szombathely

Új munkatársunk jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Szombathely