Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök - Applikáció és termodinamika, V-Motorok és VW R-motorok

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat:

Következő feladatok várnak Önre

  • Motor- fékpadi és járműves mérések önálló végrehajtása és kiértékelése
  • Motorok fékpadi és járműves hangolása EDC rendszer segítségével, emisszió, vezethetőség és teljesítmény optimalizálása céljából
  • Csapat- és projektmunkában való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

  • Befejezett felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezik (egyetemi vagy Msc) autógépész, mechatronikai, kalorikus gépek, belsőégésű motorok, vagy járműtechnika szakirányon
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudása van (minimum középfokú nyelvvizsga)
  • B kategóriájú jogosítvánnyal rendelkezik (B+E kategória előny)
  • A dieselmotorok működését és termodinamikáját ismeri és szereti
  • Ismeri a motormenedzsment EDC működésének felépítését, a motorok méréstechnikáját
  • A belsőégésű motorokkal szerzett szakmai tapasztalata van, akár egyetemi gyakorlat útján
  • Ismeri a járműtechnikai szoftvereket (INCA, Diagra, IMC, Volkswagen Konszernen belüli VAS ismerete előny), Matlab- Simulnik ismerete előny
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny
  • Szereti a kihívásokat, nyitott a folyamatos tanulásra
  • Jó szervező képességgel rendelkezik, szeret csapatban dolgozni, de önállóan is
  • Gyorsan megérti a komplex összefüggéseket, nyitott az utazásra

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP15227

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Rőczei Renáta
+36 96 66 9013

Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását is kérjük pályázata mellékleteként