Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök - Akusztikai szimuláció - Járműfejlesztés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Napjaink gépjárműveinek könnyűszerkezetes építésmódja valamint az elektromosság egyre növekvő terjedése magas követelményeket támaszt a járművek akusztikai tulajdonságaival szemben különösen a prémium szegmensben. Csapatunk az új fejlesztésü jármüvek számára végeselemes szimulációk és méréstechnikai analízisek segítségével műszaki megoldásokat fejleszt az NVH-, azaz akusztikai tulajdonságok optimalizálása érdekében, mely a koncepciófázistól egészen a szériagyártásig végigkísérik a jármüvek fejlesztését. Munkánk során szoros együttműködésben vagyunk az AUDI AG műszaki fejlesztésével, valamint külső partnerekkel.

Feladatok:

  • Aktív részvétel végeselemes járműmodellek felépítésében, valamint akusztikai es rezgéskomfort szimulációk végrehajtásában
  • Karosszériaszerkezetek és belső burkolóelemek ellenőrzése és továbbfejlesztése koncepciószinten az optimális szerkezetdinamikai (NVH) tulajdonságok elérése érdekében
  • Az eredmények prezentálása és képviselete a munkacsoportokban, illetve a megbeszéléseken
  • Szoros együttműködés belső és külső partnerekkel

Elvárások:

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok (MSc) az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika, mechatronika, elektrotechnika vagy ezekkel rokon szakirány
  • Járműdinamikai és lengéstani ismeretek valamint végeselemes módszerek ismerete
  • Tapasztalat végeselemes szoftverek használatában (például NASTRAN)
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és strukturált munkavégzés

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

További információk

Munkavégzés helye: Győr

Referencia kód: GYDP10470

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Baczoni Gergely
+36 96 66 9019

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: AUDI HUNGARIA Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fejlesztőmérnök - Akusztikai szimuláció - Járműfejlesztés
  • Rövid pozíció név: Fejlesztőmérnök
  • Hirdető cég: AUDI HUNGARIA Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Aktív részvétel végeselemes járműmodellek felépítésében, valamint akusztikai es rezgéskomfort szimulációk végrehajtásában Karosszériaszerkezetek és belső burkolóelemek ellenőrzése és továbbfejlesztése koncepciószinten az optimális szerkezetdinamikai (NVH) tulajdonságok elérése érdekében Az eredmények prezentálása és képviselete a munkacsoportokban, illetve a megbeszéléseken Szoros együttműködés belső és külső partnerekkel
  • Elvárások: Lezárt felsőfokú tanulmányok (MSc) az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika, mechatronika, elektrotechnika vagy ezekkel rokon szakirány Járműdinamikai és lengéstani ismeretek valamint végeselemes módszerek ismerete Tapasztalat végeselemes szoftverek használatában (például NASTRAN) Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás Jó kommunikációs készség Önálló és strukturált munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1