VIAPAN ''DOLOGIDŐ'' Kft.

Fejlesztő

Pécsre keresünk fejlesztőt, egy olyan magyar tulajdonban lévő céghez, amely az informatikai profilja mellett gépipari és gyengeáramú elektronikai megoldásokat is kínál.

Közel 20 éve működő vállalkozásról van szó, amely elsősorban az egyedi és komplex megoldásokra koncentrál, jelentős innovációs vonallal. Megbízónknál erőteljes a hangsúly a csapatszellemen és az ott dolgozó kollégákon - többek között ennek is köszönhető, hogy egy stabil, összetartó közegben dolgozhat az, aki felvételt nyer.

Főbb feladatok, munkák:

Fejlesztőként
  • egyrészt a cég saját, másrészt pedig az ügyfelek K+F fejlesztési projektjeiben egyedi alkalmazások fejlesztése lesz a feladatod
  • PHP, HTML nyelveken PostgreSQL adatbázis alapokon
  • a kapcsolódó mobil alkalmazások fejlesztésével együtt.

Amit kínálunk:

Mivel honorálja a cég a munkádat?
  • Rendszerben gondolkodó, stabil kisvállalati közeggel,
  • határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • angol nyelvtudás fejlesztésének lehetőségével,
  • szervezeten belüli előrelépési lehetőséggel,
  • szabad hétvégékkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Milyen esetben jelentkezz?
  • Ha legalább 3-4 éves fejlesztői tapasztalattal rendelkezel,
  • vannak PHP, Javascript (JQuery), HTML, CSS, MySQL, PostgreSQL ismereteid,
  • írásos kommunikációban topon van a szakmai angol nyelvtudásod,
  • előnyt jelent, ha dolgoztál már Photoshop-ban és jártas vagy a C#-ban.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

7693 Pécs

Jelentkezni önéletrajzzal tudsz a Jelentkezem gombra kattintva, ami után Dóra fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.