Festékipari Kutató Kft.
  • A Festékipari Kutató-Fejlesztő és Vállalkozó Kft. 31 éve működő, fejlesztéssel, műszaki tanácsadással, szakértői tevékenységgel, vizsgálatokkal és festékgyártással foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás. A cég a magyarországi festékiparban több területen piacvezető szerepet tölt be.

  • Munkatársat keresünk

    Fejlesztő vegyész/vegyészmérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Közreműködés laboratóriumi festék receptúrák kidolgozásában, minősítő vizsgálatok végzése és dokumentálása.
      • Részvétel gyártási technológiák kidolgozásában, kísérleti próbafestéseken
      • Folyamatos tájékozódás a vonatkozó szakirodalmi ismeretek körében
      • Szoros együttműködés a fejlesztésben közreműködő munkatársakkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Vegyész/vegyészmérnök/anyagmérnök
      • Magas fokú szakmai önállóság
      • Pontosság, igényesség
      • Kreativitás
      • Elhivatottság
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló feladatokkal kapcsolatban szerzett tapasztalat
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú munkalehetőséget egy stabil, elismert piaci szereplőnél
      • Kiemelkedő szaktudású csapat támogatását

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Vegyészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1108 Budapest, Venyige utca

    Havi nettó fizetési keret:

    250 000 HUF

    A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.