Fejlesztő

Cégünk 1979. óta kizárólag azon dolgozik, hogy "best-of-class" pénzügyi menedzsment szoftvereket és ERP rendszereket fejlesszen és szállítson a közepes- és nagyvállalatok számára.

Nagy és középvállalati körében sikeres Unit4 ERP vállalatirányítási rendszereinek implementációs projektjeihez kapcsolódóan keres üzleti alkalmazások területen szakmai karriert építeni kívánó fejlesztő munkatársat.

Szükséges kompetenciák:

  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés.
  • Fejlett problémamegoldó készség, kreativitás.
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság.
  • Önálló munkavégzésre, csapatmunkára és kisebb csapat vezetésére való képesség.

Fő feladatok/felelősségek:

  • ERP rendszerhez kapcsolódó egyedi ügyfél igények megismerése, rendszerezése, kezelése, tervezési és szoftver fejlesztési feladatok végrehajtása.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, tanácsadókkal, illetve a belső fejlesztői csapattal.
  • Segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében.
  • Help Desk munkájának támogatása. Segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében.
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel.

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség.
  • Minimum 3 éves szoftver fejlesztői tapasztalat.
  • C#, .Net és Javascript gyakorlati ismerete.
  • SQL nyelv és MS SQL adatbázis kezelő gyakorlati ismerete.
  • Szoftverfejlesztési módszertani ismeretek.
  • Önálló, kommunikatív, kreatív személyiség.
  • Angol nyelvtudás.

Előny:

  • Rendszerszervezői, vagy rendszertámogatói tapasztalat.
  • ERP rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Java fejlesztői ismeretek.
  • Egyéb webes szoftvertechnológiák ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Sikeres nemzetközi cég biztos háttere.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Szakmai kihívások és egyben folyamatos szakmai fejlődési- és karrierlehetőségek.
  • Jó hangulatú, összetartó, kiváló szakemberekből álló csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.