CONTINENTAL AUTOMOTIVE HUNGARY KFT. - BUDAPEST

Fejlesztő- tesztmérnök

Feladatok:

A FELADATKÖRÖD CÉLJA
> az új termékeknek megfelelő CAN/CANFD/Flexray restbus szimulációs környezet megteremtése a vezérlőegységek gördülékeny teszteléséhez;
> a tesztelési folyamatok optimalizálása;
> tesztkártyák Firmware fejlesztése;
> a napi szintű kapcsolattartás globálisan a szoftverfejlesztő kollégákkal;
> a termelés támogatása az EBS gyárakban.

Elvárások:

TÉGED KERESÜNK, HA:
> villamosmérnöki vagy informatikusi végzettséggel rendelkezel;
> van 1-2 év gyakorlati tapasztalatod (pályakezdők jelentkezését is várjuk!);
> kommunikációképes angolnyelv-tudással bírsz;
> ismered a CAN (Controller Area Network), CANFD és Flexray kommunikációt;
> van jártasságod programozási nyelvekben (C, C#, CVI, .NET);
> jó kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód jellemez;
> rugalmas, talpraesett személyiség vagy.

ELŐNY:
> az automotive ethernet kommunikáció ismerete;
> ha van tapasztalatod beágyazott Linux rendszer fejlesztésben.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest