Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon

Fejlesztő Technológus (formulálás)

munkatársat keres
Gyógyszertechnológia- KÉSZÍTMÉNYFEJLESZTÉS
területre

Szerepkör:

    Fejlesztendő gyógyszerkészítmények összetételének és gyártástechnológiájának kidolgozása laboratóriumi méretben, majd részvétel a méretnövelési feladatokban. A gyógyszerkészítmények fejlesztésével kapcsolatos megyéb tevékenységek végzése.

Feladatok:

  • Originális és generikus gyógyszerkészítmények laboratóriumi fejlesztésének megtervezése a szakirodalmi, iparjogvédelmi és hatósági adatbázisokban rendelkezésre álló információk összegyűjtése, elemzése után;
  • Preformulációs kísérletek megtervezésében és kivitelezésében való részvétel;
  • a gyógyszerforma kialakításához szükséges laboratóriumi kísérletek megtervezése és kivitelezése;
  • félüzemi/üzemi méretnövelési kísérleti gyártások és technológia validálás megtervezésében és kivitelezésében való részvétel, dokumentáció készítése;
  • hatósági engedélyeztetéshez szükséges technológiai fejlesztési dokumentumok készítése;
  • a fenti folyamatok során folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal/egyéb egységekkel, külföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Gyógyszerész végzettség;
  • angol felsőfokú nyelvvizsga;
  • iparjogvédelmi, és minőségbiztosítási ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • logikus, szisztematikus gondolkodás;
  • jó szervezőkészség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatjátékos attitűd;
  • precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkakörnyezet;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • innovatív, ugyanakkor stabil munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét és a 30010756 referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék eljuttatni.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.