A Richter Gedeon

Fejlesztő (.NET, Sharepoint)

    munkatársat keres
    Referenciaszám: 30017299

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

    Jelenleg újonnan épülő IT főosztályunk tapasztalt fejlesztőt keres:

feladatok:

  • Aktív közreműködés a Richter jelenlegi IT megoldásainak továbbfejlesztésében;
  • aktív közreműködés új rendszerek implementálásában;
  • meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán a szükséges specifikációk megértése, pontosítása;
  • specifikációk, rendszertervek, fejlesztési dokumentációk, oktató anyagok, illetve felhasználói kézikönyvek elkészítése;
  • külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése / minőségbiztosítása;
  • tesztelések elvégzése, koordinálása és szakértői támogatása;
  • rendszerek üzemeltetésének támogatása.

elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség vagy 10 év fejlesztői tapasztalat;
  • 3-5 év IT területen azonos munkakörben szerzett tapasztalat;
  • rendszerfejlesztői, változáskezelési, infrastruktúra, cloud, BI, SAP és egyéb alkalmazásfejlesztési tapasztalatok;
  • fejlesztői képességek (kliens, szerver, middleware, mobil/tablet, BI, UI);
  • programozói képességek (Sharepoint, .NET, SQL, HTML5);
  • probléma megoldás és megelőzés, stratégiai gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő IT szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha szakmailag magára ismert és szívesen kamatoztatná tapasztalatát egy épülő szervezetben, küldje el szakmai önéletrajzát hozzánk (a bérigény megjelölésével) a referenciaszám feltüntetésével.