Fejlesztő német nyelvtudással (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Új munkatársunk részt vesz a Telekom csoport Identity & Access management megoldasának konszolidációjában és tovabbfejlesztésében. Az ő felelőssége, hogy a csapat többi tagjával együtt megvalósítsa az adatok migrációját. Tőle függ, hogy az integráció előtti és utáni állapot közt a felhasználók nem látnak különbséget az általuk használt szolgáltatásban.Identity & Access management területen migrációs projektekben való részvétel
  • Üzleti logika implementálása
  • Különböző forrásokból az adatok migrálása a központi IAM rendszerbe.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Python programmozási nyelv ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • Német nyelv ismerete (legalább B2 szinten)
  • Analitikus és strukturált gondolkodásmód
  • Csapatjátékos, magyar és nemzetközi csapat munkájában való részvételi hajlandóság
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Megoldásorientált gondolkodásmód
  • Előny: Angol nyelv

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.