NAGISZ Zrt.

Csatlakozzon hozzánk

Fejlesztő mérnök

pozícióba!

Ha szeretne végre a hazai építőipari termékgyártó ágazat egy neves szervezetében dolgozni, ahol magas színvonalú munka folyik, és ahol az előállított végtermék hazai és nemzetközi vevőkhöz kerül, akkor Önnek kitűnő lehetőség kínálkozik most:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új sablonok tervezése
  • Meglévő sablonpark korszerűsítése
  • Az üzemvezető által kiadott feladatok végrehajtása
  • Technológiai folyamatok hatékonyságának növelése
  • A hőérlelési technológia modernizálása
  • Az üzemi MEO által előírt termékminőség biztosítása
  • Az ISO minőségirányítási rendszer működéséből adódó feladatok végrehajtása
  • A sablonjavítási folyamatok felügyelete és irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök vagy építőmérnök diploma
  • Szakmában szerezett gyakorlat előnyt jelent
  • Betontechnológiai ismeretek.
  • jó szervező képesség, csapatban való együtt dolgozás, megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Személyautó
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil, biztos hátterű nagyvállalati tulajdonos
  • Hazai tulajdonos
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre egy olyan építőipari kivitelezési csoporthoz tartozó munkáltatónál, amely nemzetközileg és hazai szintéren is magas szakmai ismertségnek és elismerésnek örvend
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4181 Nádudvar, Fő út 89.

A ,,Jelentkezem+ gombra kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!