Fejlesztő

feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése
  • Belső használatú adminisztratív és BI rendszerek fejlesztése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése, egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

elvárások:

  • Mobilra optimaliizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság
  • Jártasság kliens oldali technológiában, pl. Javasricpt
  • Legalább 1 éves PHP programozói tapasztalat
  • Objektum orientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat
  • GIT verziókezelő ismerete

előny:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlat automatizált unit tesztelésben
  • Design patternek átfogó ismerete, és gyakorlati alkalmazása
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete (Symfony, Laravel, stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • XII. kerületi napfényes iroda.
  • Dolgozói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest