Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Fejlesztő és üzemeltető informatikus

A győri székhelyű Katek Hungary Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • A vállalat termelési folyamatait támogató alkalmazások fejlesztése, bevezetése, karbantartása
  • Belső használatú intranet rendszer fejlesztése
  • Nyomonkövetési rendszerhez kapcsolódó riportok és kimutatások készítése
  • Adatbázisok fejlesztése, karbantartása

Munkavégzés helye:

Győr

Elvárások:

  • Informatikai, műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves PHP programozói tapasztalat
  • Objektum orientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete (Zend, Symfony, stb.)
  • JavaScript ismeret (jQuery)
  • GIT verziókezelő ismerete
  • SQL alapos ismerete (MySQL / PostgreSQL / MSSQL)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés képessége

Előny:

  • Linux felhasználói ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Szoftverfejlesztői ismeretek (C++ / C#)
  • Grafikus toolkit ismeret (Qt)
  • Adatmodellezésben szerzett gyakorlat
  • Rendszerüzemeltetési ismeretek (Linux, Windows)

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar ÉS angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Katek Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fejlesztő és üzemeltető informatikus
  • Rövid pozíció név: Informatikus
  • Hirdető cég: Katek Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: A vállalat termelési folyamatait támogató alkalmazások fejlesztése, bevezetése, karbantartása Belső használatú intranet rendszer fejlesztése Nyomonkövetési rendszerhez kapcsolódó riportok és kimutatások készítése Adatbázisok fejlesztése, karbantartása
  • Elvárások: Informatikai, műszaki végzettség Legalább 3 éves PHP programozói tapasztalat Objektum orientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete (Zend, Symfony, stb.) JavaScript ismeret (jQuery) GIT verziókezelő ismerete SQL alapos ismerete (MySQL / PostgreSQL / MSSQL) Alapfokú angol nyelvtudás Önálló munkavégzés képessége
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-21