Protetim Kft.
  • Cégünk1971-ben alapított , magyar, családi tulajdonú vállalkozás. Nagyízületet pótló csípő és térd implantátumok fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

  • Munkatársat keresünk

    Fejlesztő- és minőségügyi mérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Minőségirányítási rendszer fejlesztése, eljárások folyamatok kidolgozása és alkalmazása
      • Dokumentumok és feljegyzések kezelése
      • Előírásoknak megfelelő minőségügyi ellenőrzések, folyamat- és termékauditok megtartása
      • Fejlesztési projektek és a termékek műszaki dokumentációjának elkészítése
      • Társterületekkel történő együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú műszaki végzettség
      • 2-5 év szakmai tapasztalat
      • Tervező és modellező rendszerek ismerete
      • Kommunikációképes angol nyelvtudás
      • MS Office ismeretek
      • Gyártási folyamatok, technológiák, dokumentációk ismerete
      • Megbízható, precíz, csapatjátékos személyiség

    Amit kínálunk:

      • Stabil, megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
      • Családbarát környezet
      • Korszerű technológia,
      • Versenyképes jövedelem
      • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Minőségbiztosítási mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    6800 Hódmezővásárhely, Teleki utca 23.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrejzát!