Segíts társat találni Te is!

Online társkeresőket fejlesztő és üzemeltető csapatunk új csapattagokat keres ZSENIÁLIS PROGRAMKÓDOK gyártására.

Fejlesztő

Ilyenekkel fogsz találkozni, ha velünk dolgozol:

  • Back-end és Front-end fejlesztési kérések megvalósítása
  • Átadás előtt az elkészített funkciókat leteszteled, hogy mégse úgy legyen már, hogy rögtön az első gomb megnyomásakor nem történik semmi
  • Az elkészült programkódot dokumentálod, vagyis inkább úgy kommentezed, hogy más is megértse mit, hova és hogyan tesz-vesz, csinál
  • Módszerekben, és rendszerekben gondolkodsz
  • Tudsz problémát megoldani
  • Ezeket nem itt olvasod először: OOP, PHP, MySQL, HTML5, CSS3, jQuery, Smarty
  • PHP és MySQL csuklóból. Vagy google-ből. A lényeg, hogy: „Persze, simán megoldható!”
  • Ha a kérdés a verziókezelő, akkor legalább 2 választ tudsz mondani
  • Az angol cikkeket megérted, fórumokban elboldogulsz

Ezekre felcsillan a szemünk:

  • Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Online fizetési megoldások ismerete, használata
  • Facebook és mobil alkalmazások fejlesztési ismerete
  • Nem esel kétségbe, ha más kódját kell turkálnod
  • Linux rendszereken szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő tervezési készség

  • Munka az van bőven, ezt nem is próbáljuk szépíteni. De ha már egy csomó időt töltünk együtt, akkor ilyenekre próbálunk figyelni:

  • Rugalmas munkakörülmények
  • Fejlődés és folyamatos tanulási lehetőségek
  • Tapasztalt szakmai közösség, akik segítik egymás munkáját és fejlődését
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Heti egyszer teremfocin veszünk revansot a sérelmeinkért a kollégákon. Persze ez fakultatív.

Munkaidő:

  • Napi 8 órában, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével
A levél tárgyában kérjük feltüntetni: Programozó, név