Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AXIOART KFT.
Cégünk WEB fejlesztés területén működő tanácsadó és fejlesztő cég, amely az internet világában is átlátható, minőségi megoldásokat biztosít partnerei számára. Az elmúlt több mint 10 évbentöbb száz sikeres fejlesztési projektet zártunk le. Most fejlesztőket keresünk csapatunkba.

Fejlesztő

feladatok:

  • WEB (PHP, Laravel ...) programozás, új és már működő rendszerek fejlesztése.
  • Adatbázis fejlesztés, rendszertervezés, és -integráció
  • Projektek folyamatos dokumentálása.
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel és a webdesigner-ekkel.
  • Tökéletesen működő, clean kódok írása és tesztelése.

elvárások:

  • PHP, MySQL, JS erős ismerete
  • Objektum orientált paradigmák ismerete
  • Min 4-5 éves web fejlesztési tapasztalat.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, új, hatékonyabb megoldások keresése

előny:

  • ha kommunikatív, lelkes és proaktív vagy,
  • ha szeretsz olyan csapatban dolgozni, amiben nemcsak fejlesztők vannak,
  • ha szeretsz kísérletezni új technológiákkal,
  • ha tudod, mi az a SCRUM,
  • ha dolgoztál már Gittel, ismered a Githubot vagy a Gitlabot, ismersz git workflow-kat,
  • ha tudod mi az a feature branch,
  • ha dolgoztál már Composerrel,
  • ha van Wordpress tapasztalatod,
  • ha van mobil applikációk kapcsán ismeret,
  • ha van JQuery ismeret.

Amit kínálunk:

  • Változatos, érdekes munkafeladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljes, de rugalmas munkaidős állás
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és elvárt nettó jövedelem megjelölésével várjuk 'FEJLESZTŐ' tárgymegjelöléssel.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: AXIOART KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fejlesztő
  • Hirdető cég: AXIOART KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: WEB (PHP, Laravel ...) programozás, új és már működő rendszerek fejlesztése. Adatbázis fejlesztés, rendszertervezés, és -integráció Projektek folyamatos dokumentálása. Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel és a webdesigner-ekkel. Tökéletesen működő, clean kódok írása és tesztelése.
  • Elvárások: PHP, MySQL, JS erős ismerete Objektum orientált paradigmák ismerete Min 4-5 éves web fejlesztési tapasztalat. Folyamatos szakmai fejlődés, új, hatékonyabb megoldások keresése
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20