A SONEAS cégcsoport nagy szakmai tapasztalattal rendelkezik a vegyipari kutatás-fejlesztés és gyártás területén. Auditált minőségirányítási rendszerünk támogatásával többek között kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állítunk elő akár több 10 tonnás méretben is. Tudj meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a rólunk menüpont alatt megtalálod adatkezelési tájékoztatónkat is!

Ha érdekel évi több tucat projekt analitikája, szereted a szakmádat, ezért tudsz és akarsz is keményen, precízen dolgozni, jelentkezz hozzánk most, mert

FEJLESZTŐ ANALITIKUS VEGYÉSZ

munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel

A munkakör főbb feladatai:

  • kutatás-fejlesztési vizsgálatok elvégzése
  • új analitikai eljárások kidolgozása
  • analitikai műszerek kalibrálása
  • analitikai módszerek validálása
  • részvétel a dokumentációs munkákban

Az ideális jelölt az alábbiakban felsorolt kompetenciákkal rendelkezik:

  • vegyész vagy vegyészmérnöki diploma
  • legalább 3-5 éves, analitikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább 3-5 éves GC és HPLC tapasztalat, kis-és nagyműszerek magas szintű ismerete
  • minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (a szakmai nyelvet is beleértve)
  • magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó szervező és problémamegoldó képesség, kiemelkedő együttműködési készség

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • módszerfejlesztésben való jártasság
  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • gyógyszeripari tapasztalat
  • laborvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezési határidő: 2021. május 6.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a "Jelentkezem" gombra kattintva a „VEGYÉSZ” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, az online / személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.