Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon

Fejlesztő Analitikus

munkatársat keres a Pilot II üzemébe.

Feladatok:

  • Az innovatív gyógyszeripari technológiai folyamatok és hormontartalmú gyógyszerformák kapcsán felmerülő speciális analitikai tevékenység tervezése, kidolgozása, és koordinálása (irodalmazás, előkészítés/ tervezés, kivitelezés) a Készítményfejlesztési Főosztály Pilot2 Üzemében;
  • spektroszkópiai módszerek fejlesztése és validálása;
  • alapanyag és készítmény-vizsgáló módszerek kidolgozása;
  • szakmai kapcsolattartás (analitikai) társosztályokkal;
  • laborrend kialakítása;
  • laboráns munkájának irányítása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész;
  • min. középfokú angol nyelvismeret (középfok „C”);
  • min. 1 év szakmai gyakorlat;
  • alapos számítógépes ismeretek (Office, MatLab, Statistica).

Előnyt jelent:

  • Alapos statisztikai vagy matematikai ismeret;
  • RAMAN és NIR spektroszkópiai és adatelemző (kemometriai) ismeretek;
  • műanyagipari, polimertechnológiai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkakörnyezet;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • innovatív, ugyanakkor stabil munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a 30018351 referenciaszámra hivatkozva szíveskedjék csatolni.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.