A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Fejlesztő analitikus – Researcher-developer

A munkakör célja:

    Leendő munkatársunk feladata lesz a különböző anyagvizsgálatok előkészítése, elvégzése határidőre, az érvényes minőségi előírások, eljárások, utasítások betartása mellett.

A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően két másik telephelyünk egyikére kerülhet attól függően, hogy folyékony vagy szilárd halmazállapotú gyógyszert állítanak elő belőle.

Feladatok:

  • Minőségi előírások készítése és ellenőrzése (analitikai módszerek dokumentumba foglalása, ellenőrzése)
  • Fejlesztési fázisban lévő projektekhez kapcsolódó hatóanyagok, illetve intermedierek, nyersanyagok analitikai vizsgálatára alkalmas kromatográfiás (GC, HPLC) és klasszikus analitikai módszerek kidolgozása, alkalmazása és validálása, analitikai dokumentáció készítése
  • A vizsgálatokhoz szükséges feltételek, anyagok, eszközök, illetve műszerek biztosítása időben és megfelelő állapotban
  • 1-2 fő laboratóriumi asszisztens munkájának irányítása
  • A laboratóriumi asszisztensek vizsgálati eredményeinek ellenőrzése és jóváhagyása a kidolgozott módszerek és eljárások alapján

IDEÁLIS JELÖLTTEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSAINK:

  • Vegyészmérnök vagy vegyész végzettség
  • Minimum 3-5 év laboratóriumi tapasztalat gyógyszergyártásban/vegyiparban
  • Folyadék- és gázkromatográfiás gyakorlat
  • Minőségellenőrzési (GMP) ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felelősségtudat, együttműködési készség, megbízhatóság, pontosság

előnyt jelent:

  • Empower szoftver ismerete
  • Szerkezetigazolási feladatokban ill. LC-MS vagy NMR területen szerzett tapasztalat
  • Projekt management ismeretek/tapasztalat
  • Számítástechnikai háttérismeret (szoftverek validálása, adatintegritás)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Versenyképes bérezés, éves bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

    A Sanofi Magyarországról:
    A Sanofi Magyarország egyik vezető egészségügyi vállalata, amely a betegek igényeire összpontosítva a magyar emberek egészségi állapotának és életminőségének javításáért dolgozik. A Sanofi terápiás megoldásokat kínál a diabétesz, az onkológia, a humán vakcinák, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható készítmények és a ritka betegségek terén. A Sanofi árbevételét tekintve a 21., export árbevételét tekintve a 16. legnagyobb vállalat, illetve hazai árbevételét tekintve a második legnagyobb gyógyszeripari vállalat Magyarországon. A Sanofi Magyarországon több mint 100 éves tradícióval rendelkezik. Négy telephelyen (Csanyikvölgy, Nagytétény, Újpest és Veresegyház) közel 2000 munkavállalót foglalkoztat a fejlesztés, a termelés, a kereskedelem és a disztribúció területén.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügy, Szépség vezető
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.