Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető gyártója Egerben, amely a gépgyártás és az ipari automatizálás területére kínál termékeket és szolgáltatásokat. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri Aventics Hungary Kft. több, mint 50 éves múltra tekint vissza és már 2 alkalommal nyert díjat a Nemzetgazdasági Minisztérium által meghirdetett „Év Gyára„ pályázaton.

Amennyiben szeretnél csatlakozni cégünk agilis termékfejlesztési csapatához, van egy szuper ajánlatunk számodra!

FEJLESZTÉSI TESZTMÉRNÖK

Milyen feladatok várnak rád ebben a munkakörben?

  • Termékfejlesztési folyamatban tesztmérnök / tesztvezető feladat ellátása;
  • Terméktesztek szabványoknak megfelelő elvégzése, dokumentálása, kiértékelése;
  • Tesztlabor kialakításának támogatása;
  • Minta – és prototípus készülékek, tesztkörök, tesztberendezések tervezése, alkatrészek építése;
  • Új tesztspecifikációk kiértékelése;
  • A munkakörhöz kapcsolódó szaktanfolyamokon való részvétel;
  • Teszttervek kidolgozása, testre szabása a fejlesztőmérnökök támogatásával;
  • Napi információcsere a termékfejlesztőkkel, projektvezetőkkel;
  • Rendszeres kapcsolat a vállalatcsoport fejlesztési központjával, tesztlaborjával;
  • Labor technikusok munkájának koordinálása a teszttervek alapján;
  • PLC programok készítése;

Melyek az elvárásaink?

  • Műszaki, felsőfokú végzettség;
  • Termékfejlesztésben, tesztelésben, vagy mérnöki munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, ( írásbeli és szóbeli aktív használata a mindennapi munka során );

Előny:

  • Labview ismeret;
  • pneumatikus termékek ismerete;
  • PLC programozási ismeretek;

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Bánki Donát utca 3.

Amennyiben úgy gondolod, hogy Te vagy az, akit keresünk, még ma küldd el pályázatodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!