Fejlesztési területre gyakornok

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

3300 Eger

Autóelektronikai partnercégünk számára keresünk diákokat gyakornok pozícióra!

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérnökök munkájának segítése/támogatása
  • Termékváltozások követése
  • 3D-s modellek módosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony nappali vagy levelező tagozaton
  • Felsőfokú tanulmányok műszaki területen (tervező/gyártó szakirány előnyt jelent)
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább heti 4 nap munkavégzést tudsz vállalni legalább 1 éven keresztül
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat hasonló pozícióban multinacionális szervezetnél
  • 3D-s tervező program ismerete, preferált Creo

Amit kínálunk:

  • Multinacionális szervezetnél történő munkatapasztalat szerzés
  • Rugalmas beosztás
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Céges buszjárat használata
  • Utazás támogatás
  • Kedvezményes/ingyenes sportolási lehetőségek
  • Díjazás a ledolgozott munkaórák arányában (Megbeszélés alapján!)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődésed jelentkezz!
3300 Eger