Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez,

a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

A Richter Gedeon

Fejlesztési projektmenedzser

munkatársat keres.

a Kutatási Igazgatóságára.

Szerepkör:

Az osztály fő feladata az originális gyógyszermolekulák kutatásához - és fejlesztéséhez kapcsolódó projektmenedzsment. A fejlesztési témavezető kulcsszerepet tölt be a fejlesztési szakaszba jutott vegyületek pre-klinikától - a fejlesztési szakasz végéig terjedő folyamat megvalósulásában, együttműködve társaságon belüli és kívüli szakemberekkel.

Feladatok:

  • Originális projektek vezetése, szervezése, ellenőrzése;
  • projekt csapatok létrehozása, működtetése;
  • projekttervek készítése, elfogadtatása, megvalósulás nyomon követése, korrekciós tervek kidolgozása, jóváhagyása;
  • projekt dokumentálás, publikus és bizalmas anyagok összeállítása, frissítése;
  • projektek képviselete különböző hazai és nemzetközi fórumokon, előadások, prezentációk készítése.

Elvárások:

  • Élet-, vagy természettudományi területen szerzett egyetemi végzettség;
  • min. 5 év gyógyszeripari K+F területen szerzett tapasztalat;
  • gyógyszerkutatási- és fejlesztési tapasztalat, projektvezetési- és menedzsment ismeretek;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • stratégiai gondolkodás, fejlett problémamegoldó készség, jó döntésképesség;
  • határozottság, önállóság, terhelhetőség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, kooperációban való jártasság;
  • hatékony érdekérvényesítő készség.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjék csatolni.