• Autóipari alkatrészgyártó vállalatcsoport magyarországi leányállata
  • Fejlesztési mérnök (gépgyártás)

    pozíció betöltésére munkatársat keres

    Milyen feladatok várnak:

    • Új célgépek / gyártási eszközök tervezése és technológiai döntések előkészítése.
    • Új technológiák bevezetése.
    • Egyéni gépalkatrészek / készülékek tervezése 3D környezetben.
    • Együttműködés a társosztályokkal.

    Elvárások a pozíció betöltéséhez:

    • Felsőfokú műszaki / mérnöki diploma (gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnöki)
    • Legalább 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
    • 3D tervező program ismerete (AutoCad, Solidworks, Inventor)
    • PLC programozási ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány
    • Önálló munkavégzésre való képesség

    Kiválasztásnál előnyt jelenthet:

    • Autóipari tapasztalat
    • Új termék bevezetési ismeretek
    • Vezérléstechnikai ismeretek
    • Pneumatikus rendszerek ismerete

    Miért érdemes minket választani:

    • Változatos és felelős szakmai munka
    • Szakmai és nyelvi képzési és fejlődési lehetőségek
    • Versenyképes jövedelem és kapcsolódó juttatások, prémiumok
    • Fiatalos és lendületes csapat
    • Munkába-járás vagy albérlet támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2500 Esztergom

    Ha fontos egy megbízható és hosszú távú munkahely megtalálása, akkor jelentkezz fizetési kategória megjelölésével az Önéletrajzodban!

    További információ: +3633511223 telefonszámon.