A ShiwaForce.com Zrt.

Fejlesztési/IT Igazgató

(kód: SF2009/CIO)

munkakörbe vezetőt keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 130 fős, agilis magyar cég.

Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group és az Aegon Biztosító.

Olyan Fejlesztési/IT Igazgatót keresünk, aki operatív szemlélettel képes a nagyvállalati szoftverfejlesztési üzletágunk fejlesztési és üzemeltetési csapatainak összehangolt irányítására.

Feladatok:

  • Ügyfél oldali frontend megoldások és saját termékek fejlesztésének teljeskörű napi irányítása
  • Digitális projektek és a fejlesztő-, üzemeltető csapatok munkájának folyamatos szakmai és operatív vezetése
  • IT fejlesztési és üzemeltetési stratégiák kidolgozása, végrehajtása
  • Product Owner-ek mindennapi munkájának irányítása
  • A fejlesztési és üzemeltetési céloknak megfelelően az erőforrások beosztása, határidők betartatása, a munkatársak motiválása
  • Folyamatos együttműködés a vezérigazgatóval, a vezérigazgató-helyettessel, CTO-val, és Chief Architect-el

Elvárások:

  • Vezetői tapasztalat IT területen
  • Operatív vezetői szemlélet
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Érdeklődés a modern IT technológiák iránt
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Elhivatottság a hosszú távú és megbízható megoldások iránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Informatikai /mérnöki/gazdasági végzettség

Előnyt jelent:

  • Pénzintézetnél vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Munkavégzés Agilis (Scrum) környezetben
  • Tervezési gyakorlat nagyvállalati architektúrák terén
  • Hagyományos on-premise és/vagy felhő alapú infrastruktúrák ismerete
  • Proxmox, Docker, Linux, Kubernetes, OpenShift ismeret/gyakorlat
  • Atlassian ökoszisztéma ismerete
  • Aktív részvétel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben

Amit kínálunk:

  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, kanban, lean, agilis eszközök
  • inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok: webes technológiák
  • 1000 kötetes belső szakkönyvtár+Kindle, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
  • modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, okostelefon
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • coach biztosítása igény esetén (business & life)
  • kiváló megközelíthetőségű iroda a Déli pályaudvarnál metró közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Informatikai igazgató
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni:

A ShiwaForce. com Zrt.-ről

 A ShiwaForce. com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce. com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 130 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce. com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.