Autóipari beszállító partnercégünk front-end modulok (FEM) világpiaci vezetője.

Csatlakozz hozzánk

Fejlesztési gyakornok

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Részvétel a fejlesztési projektjeiben Agile / SCRUM módszertanban
    • Fejlesztői feladatok kezelése a DevOPS-ban
    • Dokumentáció előkészítése, részvétel a specifikációban
    • A kifejlesztett alkatrészek tesztelése
    • Telepítés és hibaelhárítás
    • Belső és külső technikai támogatás és rendszerfrissítések biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Főiskolai tanulmányok a programozással vagy azzal egyenértékű képzéssel / tapasztalatokkal
    • Jó tapasztalatok a .net és a számítógépes technikák területén
    • Hajlandóság önálló munkavégzésre és egy csapatmunkára
    • Különböző projektek iránti vágy
    • Kommunikációs és interperszonális készségek
    • Folyékony angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    •  Innovatív, nemzetközi vállalkozás
    •  Kiemelkedő munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Budai út

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!