Fejlesztési csoportvezető

    Megbízó partnerünk egy olyan nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásaival a hazai és nemzetközi piac meghatározó szereplője. Jelenleg vállalati dokumentumkezelési és adatkinyerési megoldásokkal foglalkozó csapatuk élére keresik Fejlesztési Csoportvezető kollégájukat.

FELADATOK

  • A 6 fős fejlesztői csapat munkájának koordinálása, a csapattagok mentorálása és a csapat képzési tervének kidolgozása
  • A szoftveres megoldásokhoz kapcsolódó egyedi alkalmazásfejlesztési projektek menedzselése, azok dokumentálásának, tesztelésének és telepítésének koordinációja
  • Az újonnan beveztésre kerülő megoldások kapcsán részvétel a döntéshozatali folyamatokban, a technológiai szemléletű tesztelésekben, vizsgálatokban, tudásátadásban és kompetenciafejlesztésben
  • Üzemeltetési és support feladatok koordinálása
  • Szoros együttműködés a fejlesztési projektek további résztvevőivel

ELVÁRÁSOK

  • Fejlesztéssel foglalkozó csapat munkájának szervezésében, koordinációjában szerzett tapasztalat
  • Microsoft technológiák (elsősorban MS Sharepoint, Sharepoint Online, MS Flow és MS Power Apps) ismerete előny
  • Szoftveres keretrendszerek integrációjában szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL

  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok egy professzionális csapat vezetőjeként
  • Nyitottság az egyedi ötletekre, javaslatokra
  • Céges autó és teljesítményarányos bónuszrendszer
  • Továbbképzések, tréningek, a személyes és szakmai fejlődés támogatása
  • Családbarát munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.