Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata, új munkatársat keres vidéki kirendeltségébe, az alábbi pozícióba:

FEDEZETLEN KÖVETELÉSKEZELÉSI MUNKATÁRS (Nyíregyháza)

Általános feladatok:

  • lakossági követeléskezelési eljárások lebonyolítása
  • a követeléskezelési eljárásokban a képviselet ellátása
  • ügyfélforgalom lebonyolítása
  • követelés állomány folyamatos kezelése
  • a döntést igénylő ügyek döntéshozó számára való előkészítése; előterjesztés és javaslattétel
  • kapcsolattartás az engedményező bankok illetékes ügyintézőivel

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy jogi végzettség

Juttatások:

  • teljesítménybéres rendszer (Alapbér + havi ösztönző), cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el motivációs levelét, szakmai önéletrajzát!