Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.
Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL Magyarország teljes gázzal bővülő fejlesztő csapatához!

FE Szimulációs mérnök – KISSSoft tudással

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Dolgozhatsz a jövő motorjain, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon
  • Szimulációkat végzel hengerfejek, váltók, akkumulátorok, villanymotorok, vezérművek és főtengelyek területén
  • Komplex számításokkal megjósolod, mikor törik el a vizsgált alkatrész
  • Kiszámolhatod, hányszor töltheted fel az elektromos autódat
  • Megvizsgálhatod, mi okozza az autódban a zajt és mivel csökkentheted
  • Nemzetközi projektek tagjaként szorosan együttműködhetsz más részlegekkel és ügyfelekkel a világ különböző pontjairól

Ha mindehhez:

  • MSc gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök vagy hasonló végzettséggel rendelkezel
  • Jó mechanikai alapokkal rendelkezel
  • Használtál már KISSsoft rendszert, bármilyen más CAE szoftver (Ansys, Abaqus, Adams, Simpack, Hypermesh, Nastran) ismerete előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van (német nyelvtudás előny)
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható és felelősségteljes személyiség vagy, akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek
    Tapasztalt és pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot