Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.
Faktoring csapatunkba kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Faktoring értékesítési szenior szakember

Főbb feladatok:

  • Faktoring termékekhez kapcsolódóan a vállalati üzletágban dolgozó ügyfélreferensek proaktív támogatása
  • Faktoring ügyfélkör bővítése, akvizíciós feladatok ellátása
  • Faktoring, Supply Chain Finance termékek fejlesztése, fejlesztési folyamatok koordinálása
  • Vállalati ügyfél igényeihez illeszkedő, egyedi, strukturált követelésvásárlási ajánlatok kidolgozása,
  • Faktoring ügyletek előterjesztésének elkészítése, önálló képviselete a döntéshozó fórumokon
  • Strukturált finanszírozási dokumentációk elkészítése, egyeztetése belső és külső partnerekkel
  • Ügyletek kezelése, kapcsolattartás vállalati ügyfelekkel és külső partnerekkel (jogi irodák, szakértők, partnerintézmények)
  • Együttműködés különböző hazai és nemzetközi UniCredit entitásokkal

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • 3+ éves releváns szakmai tapasztalat (trade finance, faktoring, nagyvállalati ügyfélkezelés területen),
  • angol írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • munkakör ellátásához szükséges jogi, piaci ismeretek,
  • banki általánosan használt rendszerek és faktoring területhez speciálisan kapcsolódó rendszerek ismerete
  • erős analitikus és strukturálási készség,
  • önálló, felelős, precíz munkavégzésre való képesség,
  • proaktív, motivált, rugalmas, csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • egyéb nyelv ismerete (olasz, német, orosz)

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Termékfejlesztés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület