Az NKM Áramhálózati Kft.
Kecskeméti Régióba

FAKITERMELŐ, GALLYAZÓ SZAKMUNKÁST

keresünk

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Gallyazási, fakitermelési munkák
  • Bács-Kiskun megyében.
  • Gallyazás az elektromos légvezetékek biztonsági övezetében, nyiladék-karbantartás, a hálózat megközelítését akadályozó növényzet eltávolítása.
  • Alállomás, ISZTR és oszloptő takarítása, az üzembiztonságot veszélyeztető növényzet eltávolítása.
  • Biztonsági övezeten kívüli veszélyesfakivágás.
  • Belterületen kertészeti jellegű munkák elvégzése.
  • Üzemzavar, havária elhárításában való közreműködés.

AKIT KERESÜNK:

  • Erdészeti szakmunkás (OKJ
  • 34 623 01) vagy lakott területi fakitermelő végzettséggel rendelkezik,
  • fakitermelő képesítése van (OKJ
  • 31 623 01, 35 623 01, 31 6262 01),
  • fakitermelésben szerzett gyakorlati tapasztalattal rendelkezik,
  • B kategóriás jogosítványa és kosarasautó-kezelési OKJ-s jogosultsága van.

ELŐNY:

  • Belterületi veszélyes fakivágásban szerzett tapasztalat,
  • C+E kategóriás jogosítvány.

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • Magas szintű gyakorlati motorfűrész- és gépkezelői ismeretekkel rendelkezik,
  • ismeri és betartja a munka-, tűz- és balesetvédelmi előírásokat,
  • jó kommunikációs képességgel bír,
  • önállóan, felelősséggel végzi munkáját,
  • terhelhető, stressztűrő, eredményorientált.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Modern, professzionális munkaeszközök,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a Jelentkezem gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2018. november 27.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az Nemzeti Közművek Csoportnak az álláshirdetést feladó tagvállalata az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje.
Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a Nemzeti Közművek weboldalán.