ETALON SZÁLLODABÚTOR Kft.

Munkatársat keresünk

Faipari felületkezelő

pozícióba.

XVII. kerületi telephelyű belsőépítészettel, szállodai- és üzlet berendezések gyártásával foglalkozó kft a megnövekedett megrendelés állományának kielégítésére keres munkaerőt: faipari felületkezelőt ( bútor és épület ), a szakmai és megrendelői igények alapján asztalos és faipari munkák precíz kivitelezésére. Szakmai gyakorlat, gépek használatában szerzett tapasztalat, pontos munkavégzés előny. Termékeink részét képezik bútorlapból és tömör fából készült egyedi bútorok, recepciós pultok, nyílászárók, lépcsők, belsőépítészeti berendezések.
Kezdés azonnal.

Főbb feladatok, munkák:

XVII. kerületi, új, modern gépparkkal rendelkező kis létszámú műhelyünkbe , hosszútávra keresünk megbízható, munkájára igényes, dolgozni akaró munkatársat. Önállóan dolgozni tudó, gyakorlott, bútorok és nyílászárók festésében jártas faipari felületkezelőt. Termékeink részét képezik bútorlapból és tömör fából készült egyedi bútorok, recepciós pultok, nyílászárók, lépcsők és egyéb belsőépítészeti berendezések.
Teljes munkaidő, változatos munka, jó kereseti lehetőséggel.
Fizetés: szaktudás, teljesítmény és megegyezés szerint.

Az álláshoz tartozó elvárások:

szakismeret
Tapasztalat 1-3 év

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

szakmunkás bizonyítvány
szakma szeretete
megbízhatóság
önállóság
pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

Változatos munka
Teljes munkaidő
Jó kereseti lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1173 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!