Benott Floors (BENOTT LIMITED)

Faipari Felületkezelő / Bútorfényező

Hirdetés szövege:

    Faipari üzem márciusi kezdéssel keres faipari felületkezelő / bútorfényező, illetve felületkezelésben jártas szakembereket hosszú távú munkavégzésre (Felületkezelésben jártasság alatt olajokkal, lakkokkal és pácokkal való tapasztalatot értünk).

    A munkavégzés helye Lenti közelében található.

    Cégünk egy dinamikusan fejlődő faipari vállalat. Minden új munkatársnak segítünk a beilleszkedésben és a céges folyamatok megismerésében. Tiszta, rendezett, barátságos és megbízható munkatársakat keresünk. Lényeges, hogy az új kolléga jól tudjon csapatban dolgozni és tudjon utasításokat követni.

    Feladatok:

    - Fapadlók felületkezelése

    Feltétel:
    - Szakmai gyakorlat / tapasztalat
    - Rátermett, gyakorlatias személyiség
    - Önálló, igényes, precíz munkavégzés
    - Alkalmazkodó készség

    Amit kínálunk:

    - Versenyképes jövedelem

    - Előrelépési lehetőség

    - Munkába járás támogatása
    - Hosszútávú munkavégzés
    - Biztonságos és korszerű munkakörülmények

    - Barátságos csapat

    Jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el fényképes önéletrajzát bérigénnyel kiegészítve.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8960 Lenti