Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

FACILITY TECHNIKUS-ADMINISZTRÁTOR

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A Facilityhez tartozó területek folyamatainak napi szintű ellenőrzése előzetes terv szerint
  • Facility dokumentációk napi szintű ellenőrzése, készítése
  • Megrendelők készítése, jóváhagyásra küldése
  • Belső auditokon való részvétel
  • Adatgyűjtési feladatok a különböző havi riportokhoz
  • Szoros együttműködés a társterületekkel
  • Napi jelleggel felmerülő problémák kezelése, nagyobb probléma esetén eszkalálás

Előny:

  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Tanulásra való hajlandóság

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 7:30-16:00-ig tartó munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz 2 alkalom/év
  • Fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Melegétkezési lehetőség
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk a jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.

  Tel.:    06-23/534-111, 06-23/534-208