Facility mérnök - Diákmunka

Bruttó 1 800 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Veresegyház

Elvárt technológiák
MS OFFICE
MS OFFICE
2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Főbb feladatok, munkák

  • Facility feladatokban/projectekben való részvétel
  • Karbantartási feladatok támogatása, munkalapok kezelése
  • Céges buszkártya adatbázis kezelése, költségek továbbszámlázása
  • Elektromos autótöltő-használat adatainak kezelése
  • Munkavégzési, belépési engedélyek indítása
  • Árajánlatok bekérése
  • Rendelések indítása, nyomon követése, rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnök vagy gépészmérnök területen
  • Felhasználó szintű MS Office használat
  • Munkaidő
  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra vagy üzemanyagtámogatás gépjárművel történő bejárás esetén
  • Bruttó 1800 Ft / óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Veresegyház