Az Inforg Zrt. új munkatársat keres

Facility menedzser pozícióba (Létesítmény menedzser)

Az INFORG Zrt. Magyarország egyik legjelentősebb, magán kézben lévő cégcsoportjának tagja,

félmillió nm-t meghaladó ipari és fejlesztési ingatlan tulajdonosa.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Meglévő ingatlan portfólió, egyes létesítményei teljeskörű üzemeltetésének koordinálása (Budapesten);
  • Az ingatlanok üzemelésének zökkenőmentes biztosítása;
  • Hatósági kapcsolattartás, ügyintézés;
  • Építési, épületgépészeti projektek menedzselése;
  • A berendezések üzemeltetésének biztosítása és műszaki állapotának megőrzése;
  • Létesítményhez delegált karbantartói csapat napi munkájának koordinálása;
  • Költségtervek, karbantartási üzemtervek készítése;
  • Pályázatok, pályázati anyagok előkészítése, tenderek lebonyolításában való aktív részvétel;
  • Üzemeltetési szerződések előkészítése, ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, ügyfél igények és reklamációk kezelése;
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítésére.

Mik az elvárásaink?

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Szakirányú végzettség előnyt jelent;
  • Ingatlan üzemeltetésben 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • „B kategóriás” jogosítvány, vezetési hajlandóság;
  • Jó kommunikációs készség, precizitás és önállóság jellemez;
  • Kreatív és munkádra igényes vagy;
  • Kiemelkedő koordinációs és probléma megoldó készséggel rendelkezel;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Dinamikus munkakörnyezet;
  • Folyamatosan megújuló, kihívásokkal teli munkakör;
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre és lehetőséget biztosítunk arra, hogy szakmai tudásodat és ötleteidet véghez tudd vinni;
  • Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk;

  • Budapest, II. kerület és az Inforg Zrt. budapesti telephelyei.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.