A first facility Ingatlankezelő Kft., mint folyamatosan bővülő, multinacionális ingatlanüzemeltető cég keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Facility Manager

Feladatok:

  • Budapesti ingatlanok műszaki (berendezések karbantartása, javítása, stb.) és infrastruktúrális (takarítás, őrzés, stb.) üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Üzemeltetési csapat irányítása
  • Karbantartási munkálatok tervszerű elvégeztetése, javítási munkálatok lebonyolítása
  • Rendszeres műszaki jelentések, kimutatások elkészítése
  • Műszaki feladatok dokumentálása, árajánlatok, kalkulációk készítése
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás és ellenőrzés
  • Üzemeltetési tevékenységhez, beruházásokhoz kapcsolódó ütemtervek, költségtervek tervezése, követése, ellenőrzése
  • Energiamenedzsment riportok elkészítése és figyelemmel követése

Munkaidő:

•   Heti 40 óra, Hétfőtől péntekig

Mit várunk el leendő munkatársunktól:

  • Felsőfokú épületgépész-, vagy épületvillamossági végzettség
  • Magasfokú szakmai jártasság műszaki területen, épületgépészeti és épületvillamossági berendezések átfogó ismerete
  • Legalább 4 év irodaházi vagy iparipark épületüzemeltetési gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Vezetői tapasztalatok
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése
  • Számítógépes ismeretek, Microsoft Office használata

Az ideális jelölt:

  • Multitaskingre képes
  • Határozott fellépéssel rendelkezik
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Pontos, megfelelően osztja be az erőforrásokat, time management
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Stressztűrő képessége magas, terhelhető
  • Precíz, alapos, rendszerező

Mit ajánlunk munkatársainknak:

  • Stabil, megbízható munkahelyet, hosszútávú munkalehetőséget
  • Szakmai kihívásokat, fejlődési és előrelépési lehetőségeket
  • Multinacionális környezetet
  • Céges mobiltelefont, céges laptopot, esetenként home office munkavégzés
  • Kiemelt bérezés, cafeteria

Hogyan zajlik a toborzási folyamat?

A beérkezett jelentkezéseket szakmai szempontok alapján előszűrjük és a HR osztály felveszi a kiválasztott jelöltekkel a kapcsolatot. A személyes interjú során felmérjük a szakmai kompetenciákat, tapasztalatokat és ezután választjuk ki az új csapattagokat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.