Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohuman Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Partnerünk nemzetközi hátterű ipari szolgáltató cég, amely műszaki szolgáltatásokat nyújt világszerte az autóipar és beszállítói számára.

Facility manager

munkatársakat keresünk

Feladatok:

  • Sales koncepció megvalósítása a telephelyen belül, az illetékes ügyvezetővel egyeztetve
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • A telephely adminisztratív folyamatainak felügyelete
  • A telephely operatív ügymenetének irányítása
  • A beosztott területi vezetők és asszisztensek munkájának irányítása
  • Munkaerő tervezés, vezetés és fejlesztés
  • Üzleti terv készítése és megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (épületgépész vagy villamos mérnök vagy gépészmérnök)
  • 5 év felsővezetésben szerzett tapasztalat
  • Ipari létesítmények üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, terhelhető személyiség
  • Szolgáltatói szemléletmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit az ügyfél kínál:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Céges gépkocsi

A jelentkezéseket e-mail-ben, a pozíció megnevezésével a megadott email címre várjuk.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ENLOYD Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Facility manager
  • Hirdető cég: ENLOYD Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Feladatok: Sales koncepció megvalósítása a telephelyen belül, az illetékes ügyvezetővel egyeztetve Kapcsolattartás a megbízókkal A telephely adminisztratív folyamatainak felügyelete A telephely operatív ügymenetének irányítása A beosztott területi vezetők és asszisztensek munkájának irányítása Munkaerő tervezés, vezetés és fejlesztés Üzleti terv készítése és megvalósítása
  • Elvárások: Felsőfokú mérnöki végzettség (épületgépész vagy villamos mérnök vagy gépészmérnök) 5 év felsővezetésben szerzett tapasztalat Ipari létesítmények üzemeltetésében szerzett tapasztalat Tárgyalási szintű német nyelvismeret Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Dinamikus, terhelhető személyiség Szolgáltatói szemléletmód
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11