CéginformációSzövegeIde

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS)

FELADATOK

  • Épülettechnika, hideg- és meleg víz, fűtés, hűtés, klímaberendezés, szennyvízelvezetés, gázellátás rendszerek működésének felügyelete, karbantartások tervezése, lehetséges fejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Megelőző karbantartási tervek meghatározása és végrehajtása,
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • A biztonsági és tűzvédelmi berendezések működésének felügyelete
  • Új beruházások tervezésében való részvétel
  • Épülettel kapcsolatos projektek vezetése
  • Hatósági előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Facility havi/ éves költségkeret tervezése és betartása

ELVÁRÁSOK

  • Bsc. vagy Msc. diploma műszaki területen (Épületgépész vagy gépészmérnök előny)
  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló munkakörben (építésvezetés, greenfield projektek)
  • KIR & MIR ismeretek

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS), Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit