Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő ANDA GROUP csapata

EXPORT ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

FELADATOK

    • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás, elsősorban írásban, a következő idegennyelven egyikén: angol, vagy francia, vagy német, vagy olasz, vagy szlovák, vagy lengyel nyelven,
    • Beérkező reklám- és ajándéktárgy rendelések teljeskörű lebonyolítása,
    • Árajánlatok készítése,
    • Reklamációk kezelése,
    • Kintlévőség kezelése,
    • Export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás.

ELVÁRÁS

    • A megadott idegen nyelvek közül egy magas szintű ismerete,
    • Adminisztratív munkavégzésben való jártasság,
    • Ügyfélorientált látásmód,
    • Gyors, precíz, pontos munkavégzés,
    • Önállóság, határozottság.

ELŐNY

    • Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség,
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK

    • Egészségbiztosítás,
    • Juttatások,
    • Dinamikus, fiatalos csapat,
    • Kiváló munkahelyi légkör,
    • Modern eszközök,
    • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

    MUNKAVÉGZÉS HELYE, IDEJE: Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52. (Népliget közelében), vagy Kalocsa, hétfőtől- péntekig, 8:30-17:00

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Francia - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Olasz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Lengyel - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Szlovák - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 13.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni a „Jelentkezem” gombon keresztül.